Další slečna na holení je naše Judy! :) Judy je krásná dva a půl roku stará…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #59186
  Kamil Baco
  Účastník

  Další slečna na holení je naše Judy!

  Judy je krásná dva a půl roku stará kříženka německého ovčáka.

  Zpočátku je Judy nedůvěřiveřá a zkoumá vás tak jako po očku. Ovšem když vás pozná a zjístí, že jste její kamarád a možná pro ni máte i piškotek nebo jinou mlsku je z ní rázem vaše kámoška!

  Judy je temperamentní paličanda, která ovšem touží po tom svém láskyplném domově, kde by ji měli rádi a ona mohla odhodit tu svoji ostražitost a mohla být spokojeným a šťastným pejskem .

  Judy by ráda odjela bydlet do baráčku se zahrádkou, na které by mohla řádit jak černá ruka! Ovšem nepohrdne ani bydlením v bytě, kde se k vám bude moct přitulit na gauči a užívat si pohodlí.

  Judy nemá problém ani v soužití s dětmi, ale vzhledem k tomu, že je ze začátku než se otrká plašan a musí se na ni s citem, ji doporučujeme pouze k dětem větším. Ideálně tak okolo patnácti let a více.
  Ke starším lidem ji bohužel nevidíme, je to mlaďoška a potřebuje hodně pohybu, a zábavy, takže by to nebyla dobrá volba pro starší lidi. Naopak aktivní rodinka nebo člověk je pro ní opravdu to pravé ořechové!

  Judynka zatím nebyla správě socializovaná, ale je to opravdu chytrá holka a učí se velmi rychle. Pěkně dohání všechno, co zatím zameškala.

  Jak by vycházela případně s druhým pejskem by se muselo vyzkoušet na procházce. Jiná zvířátka loví, takže pro ty není vhodná kandidátka na společné bydlení.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.