Cvičáky v Praze

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 16. až 28. (celkem z 28)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33399
    Jimová
    Účastník

    ovšem jak ti může někdo vyčítat při cvičení ve skupině, že jejcih pes neposlouchá kvůli tvýmu – nechápu.
    jinak 92 za ZOP – velmi hezké 

    #33400
    Lumpík, Black
    Účastník

    já neměla sílu se u těch ZZO s rozhodčím hádat, ale řekla jsem si, že Lumpa fakt vycvičím, potrénujeme obrany a na nějaký vyšší zkoušky půjdeme k němu 🙂 v těch Letech většina těch co docvičila, tak pak psům dávali elektrický obojky, takže se fakt už nedivím ničemu… mě fenky nevadí, Lumpovi jsou ukradený… na agi většinou trénujeme ve skupině právě s nima a jsem tomu ráda, beru sebou i 7mi měsíčího prcka, tak si aspoň zvyká, že je to něco normálního… spíš ho teda zajímá zatím hračka co ta fenka má než ona 😀

    #33402
    Jimová
    Účastník

    hahaha, tedy co se Jima týká, potká-li háravku zatemní se mu totálně mozek.

    #33404
    Lumpík, Black
    Účastník

    Děkujeme 🙂 
    Lumpas vycítí, že cvičíme na zkoušky, tak to bojkotuje, dělá, že neví co je sedni a lehni, já mám vždycky chuť se ze zkoušky odhlásit a tak to předvede na 150 % 

    #33405
    Jimová
    Účastník

    to znám [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img], to co má normálně na 100%, najednou v životě neslyšel a neviděl [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-innocent.gif[/img]

    #33456

    tak jsem psala do Hostivaře a jsme zvědavá co my odpoví. [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]
    Chci s es hyenama začít připravovat na základní zkoušky poslušnosti a pak pokračovat v obranách, které máme krapet načaté. 

    #33458
    Buddy
    Účastník

    Ahoj,
    mám čerstvou zprávu o cvičáku ZKO STROMOVKA v Praze.. Celkový dojem – Dril, dril, dril.. Jejich výklad nácviku poslušnosti je o anonymní řadě, křiku, dotlacích, i za cenu mega stresu docílit narychlo svého a nezdržovat ostatní. Opět další místo, kde se nikdo nezajímá o psa, ale jen na pohled aby byl cvik proveden podle brožurek a řádu. Nikoho nezajímá s jakou chutí pes pracuje, či jak je psovodem motivován, jaký mají vztah.. Na to, že je to cvičák se slušným zázemím, na prima místě.. smutné zjištění 🙁 Takže další místo v Práglu, které škrtám ze seznamu 🙁

    #33463

    Nad Stromovkou jsem dost uvažovala, párkrát jsem se byla podívat a dost mě to odradilo. I když to mám kousek, tak se radši projedu na druhý konec Prahy abych z toho cvičení měla i dobrej pocit.

    #33464
    Ella
    Účastník

    vazne je Stromovka tak hrozna?taky to mam kousek a dost sem o tom uvazovala…to se teda radeji poohlidnu jinde

    #33471
    Míša
    Člen

    no asi to bude o tom drilu..do parku chodí panička se dvěma ovčouny,cvičí je tam,povely ovšem neříká,ale příšerně řve,to se nedá poslouchat!!oni ti psi poslouchají,to jo,ale poslouchat tu paničku je o uši! vždyt psi slyší snad 30krát líp než člověk,tak proč tak řvát? jsem se s ní bavila a prý to takhle dělají na cvičáku ve stromovce:((

    #35972
    Tom a Jerry
    Účastník

    tak my jdeme zkusit hafbo, ale mame to 1,5 hodiny tam a 1,5 hodiny zpatky:-( hodilo by se neco dobryho bliz:Dtohleto budou takovy vylety na celej den:Dcoz by mi ani tak nevadilo, kdybych tam chodila s obouma psama zaroven, ale to asi nepujde..

    #35975
    Ori
    Účastník

    Se Stromovkou mám taky blbé zkušenosti, byli jsme tam na 1.hodinu zdarma a byla poslední. Pak jsme chtěli chodit do Troje k Brunclíkové, tam to bylo hrozně ale fakt hrozně drahé. Takže jsme to odložili na někdy. Teď sháním cvičák kam by se dalo chodit o víkendu a našla jsem jeden, je to HELPPES v Praze 5. Máte s ním někdo zkušenost? Dobrou nebo špatnou? 

    #35976
    Tom a Jerry
    Účastník

    do helppes chodila na cvicak kamoska a pry nekteri cvicici jsou dobry, nektery hrozny..jinak nevim, ale muzu se ji poptat

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 16. až 28. (celkem z 28)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.