cvičák pro psa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
 • Autor
  Příspěvky
 • #28675

  Zdravím vás, chtěla jsem se zeptat, kolik platíte za cvičák? Já totiž začala teď nově navštěvovat kynologický klub v Ostravě a ceny se mi zdají poměrně hodně vysoké. Za každou hodinu obedience či agility platím 80 kč. S tím, že agility trvá 2,5 hodiny a obedience 1 hodinu. Já nevím, na většině internetových stránek se ceny nepíšou, ale někdo mi říkal, že platí jen 1000 kč ročně a výcvik má 2 x týdně. Jsem tam spokojená, chodí tam opravdu hodně lidí, tak nevím, co si o tom mám myslet.

  #28679
  Lumpík, Black
  Účastník

  Ahoj, já chodím do Klánovic na agility. Zaplatila jsem roční členský poplatek 1000 Kč a pak za každou hodinu 60 Kč. Když si předplatím 10 hodin, tak mám jedenáctou zdarma. Ale zase na hodině agilit nás je maximálně 5. Ale cena 80 Kč za 2,5 hodinovou lekci se mi zdá krásná.

  #28680

  Já platim 800 na rok (důchodci a děti do 15. let to maj za 250; udržovací příspěvek je za 400), platili jsme 600, ale byly povinné brigády, na které stejně většina srala a chodilo tam pár nadšenců pro práci…  Na poslušnost máme 2 družstva, cvičí se v neděli dohromady (střídájí se obrany a stopy) a ve středu pak má celej cvičák pro sebe jedno družstvo a ve čtvrttek druhý, ale stejně se v tejdnu chodí kousat jak se to komu hodí + máme v ceně i Agility, ale stejně toho skoro nikdo z nás co děláme sportovku nevyužívá, ale občas někdo z agility skočí na poslušnost v neděli, ale kdyby někdo chtěl tak má tu možnost… Jo je to cvičák v Jaroměři- [url=#mce_temp_url#] [/url][url=index.php/forum-cc/view-post/forum-21-nezaazene-temata/topic-566-cviak-pro-psa/post-11322/mode-edit#mce_temp_url%23]h[/url][url=#mce_temp_url#]ttp://zkojaromer.wz.cz/[/url] [url=#mce_temp_url#][/url]___________________ Pak tu máme psí školku pro začátečníky a ta je za 800 (8 dvouhodinových lekcí) to jsou základy chování, péče o psa, vystupování s ním na veřejnosti (kde jaká vyhláška, naučení na auta a tak) Základní nemoci a jak na ně a v případě zájmu byla pak beseda s vetem   

  #28681

  Jo kdyžtak mi nemáme přesně stanovený čas který musíme trávit na cvičáku- je danej jenom začátek, takže třeba v neděli to je tak od 8 do 11(podle toho kolik lidí kouše nebo jestli se trénuje na zkoušky), z čehož nějakou dobu trvá kávička 😀

  #28683
  Indy
  Člen

  Já bych tedy na základním výcviku (výchova + poslušnost) vůbec nešetřila. Spíš bych si oběhla všechny cvičáky, kam se můžu dostat, podívala se, jak cvičí, a pak bych se rozhodla.
  Hlavně se zaměřte na to, jestli náhodou nevyžadují stahováky (nevhodné pro všechny psy, natož pro štěňátka), zeptejte se, jakou metodu používají a co říkají na parforsní metody (donucovací, bolestivé pro pejska). Jak se učí jednotlivé povely. Jestli se pejskové můžou před výcvikem spolu vyběhat a seznámit se.
  Správné odpovědi: na výcik je ideální pevný látkový obojek (kůže moc pruží, kov může ublížit), cvičit by se mělo metodou pozitivní motivace (ideálně na pamlsky, případně hračku, ale pamlsek je lepší), parforsní metody by měl správný cvičitel rázně odsoudit, a před výcvikem se pejskové musejí vždy vyběhat!
   

  #28685

  Základní výcvik máme již za sebou, teď navštěvujeme obedience a vše je tak jak má být. Pejska nikdo nenutí, nikdo po něm nevyžaduje žádný obojek, protože chodíme na volno a běhat si tam můžeme jak chceme. V tomto je to perfektní. Paní co nás cvičí se věnuje pouze tomu, takže se můžu objednat od pondělí do soboty prakticky na jakoukoli hodinu a nikdy si na jednu hodinu nenapíše více jak 4 psy. členský příspěvek se neplatí, ale jak říkám, 80 kč na hodinu.

  #28687
  Jimmy
  Účastník

  Na pražské poměry je 80,- Kč na hodinu hodně slušná cena, já chodím na agility za 120,- a najdou se tu i dražší. Mně třeba přijde trošku přehnané 150,- Kč za hodinu, jak jsem někde viděla. Pokud je výcvik kvalitní, tak není co řešit. Je těžký najít někoho, kdo vám vyhovuje a za rozumnou cenu.

  #28705

  Jojo. Já jsem totiz koukala na stránky jiných cvičáků a když se podívám do “ceníku” vždycky tam bylo členský příspěvek např. 1000 Kč auž nikde napsane, žese platí ještě za každou hodinu. Protže děda mi říkal, že on snad platí nějakých 500 kč ročně a nic víc. Tak já nevím

  #28706
  Rendy
  Účastník

  Ja “chodim” na dva cvicaky a na jednom se plati prispevek 1.500,- za rok a cviceni je 1x tydne, ale tam uz prave moc nechodime a na druhem (lepsim) se plati 1.200,- za rok nebo 800,- za pul roku a cviceni je 2x tydne. Obrany jsou po poslusnoti a plati se zvlast kazda lekce, ale podrobneji to nevim, protoze na ne nechodime [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]
  Jo a kdyz tam probihal kurz agility s trenerkou, ktera dojizdela, tak se to platilo zvlast, bylo to 15 lekci (4-5 psu na hodinu) za 1.500,-, takze 100,-/hod. Ale ke konci kurzu uz nejaky uz spousta ucastniku odpadla, takze jsem parkrat mela i individualni hodinu a to jsem se potom pekne nabehala [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

  #28708
  Rendy
  Účastník

  Taky to mate zarizeny jinak, koukam…4 psy ve skupine, to je spis takova soukromejsi vyuka. Na obou tech cvicacich, kam chodime se cvici hromadne. Nikdo nevi, kolik ten den prijde psu a jakych, tak se na zacatku rozdeli do skupin podle pokrocilosti a poctu instruktoru a jde se cvicit. Me to takhle vyhovuje, potrebuju psa socializovat, tak aspon tam ma vic psu na okoukani ;o)

  #31442
  Miki
  Člen

  Neví tu nikdo od kolika měsíců se může navštivovat cvičák??????

  #31444
  Kubík
  Účastník

  Záleží na cvičáku – pokud je tam psí školka, tam většinou můžou pejsci, u kterých je dokončené základní očkování. Nejl=pe zeptat se na konkrétním cvičáku.

  #31445
  Hanusha.a
  Člen

  Na cvičák po dokončeném kompletním očkování.

  #31446

  Tak já chodila s Honeym na cvičák od prvního dne, kdy jsme si ho přivezli (10 týdnů), jen tak na čumendu, udělala jsem si s ním přivolání, sedni, ledni a cvičila zejména s druhým psem. Nikdo nic neříkal a všem muselo byýt jasné, že tak mladý pes mít očkování asi nebude, ale když jsem začala chodit se starší fenou, očkování se samozdřejmě vyžadovalo a kontrolovalo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.