Co se tam v dálce leskne? Nějaké zlato? Drahé kamení? Diamanty? Ale kdeže! To…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58837
  Kamil Baco
  Účastník

  Co se tam v dálce leskne? Nějaké zlato? Drahé kamení? Diamanty?

  Ale kdeže! To je jenom krásná čokoládová srst našeho Ronečka!

  Ron, to je panečku krásný přibližně pětiletý hafan! Jeho srst má krásnou barvu tmavé čokolády, takže milovníci čokolády, pro vás jasná volba!

  A co je na Ronovi naprosto nejlepší? To je jeho milá povaha! Roník je pejsek opravdu přátelský a hodný. Neradi se mazlíte? Tak tomu ve společnosti Rona odzvonilo, mazlit všichni a povinně! K lidem se Roník chová opravdu moc hezky a nemá problém vycházet s kýmkoliv. Také prošel základním výcvikem, takže umí velmi pěkně poslouchat.

  On je to takovej kluk šikovnej, že mu nevadí ani dítka! Ovšem dáme ho až k dětem starším pěti let, které už se po pejskovi neválí horem dolem a už si uvědomují, že pejsek je kamarád a ne hračka.

  Ron není vhodný ke starším lidem. Je to kus psa a má pořád spoustu elánu, takže aktivní způsob života a lidé kteří mu ho dopřeji, to je pro něj to pravé ořechové.

  Jediné co Ron opravdu nemusí jsou ostatní pejsci a jiní zvířecí kamarádi. On je prostě rád pánem situace a rád má svoji rodinu jen pro sebe.Takže tady by to opravdu se zvířecími parťáky neklaplo. Roník má raději ty svoje lidské parťáky, kteří se mu věnují, a on pak má všechno co si na světě přál.

  Roneček nepohrdne bydlením v bytě, kde se s vámi bude mazlit a tulit na gauči a stejně tak nepohrdne ani bydlením v domečku se zahrádkou, kde bude moct běhat a řádit .

  Ron je opravdu šikovný a inteligetní pejsek, není tedy vůbec špatný kandidát na různé psí sporty!

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.