často kaká

 • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Míša a poslední změna proběhla před 12 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
 • Autor
  Příspěvky
 • #35218
  Tom a Jerry
  Účastník

  Ahoj, já bych se chtěla zeptat, jestli někomu jeho pejsek taky kaká třeba 5x za procházku. Poprvé vykadí normální velký bobek, ty 4 další jsou miniaturní, většinou velké asi jako lískový oříšek. Já to nechápu, proč se nevykadí jednou a pořádně a místo toho dělá každých 15 minut mini bobek. Dělá to takhle už od mala, teď jsou mu 2 roky, tak doufám, že to nemůže být nějaká nemoc..ale ty bobky jsou normální..až na tu velikost..a nedělá mu problém je vykadit..jako že by je třeba tlačil a měl zácpu..to ne…ale přijde mi to prostě divný:-)

  #35219
  Dodge
  Účastník

  Mě taky chodí oba psi tak 5x za den. První bobek je normálně velký a ty další už menší. Ono je to krmivem něco se stráví rychleji a něco pomaleji.

  #35221
  Jimová
  Účastník

  a čím krmíte?

  #35222
  Tom a Jerry
  Účastník

  jehněčí Acanou..všechno ostatní mi odmítá žrát..za procházku kaká třeba 5x, takže za den třeba 8x, podle toho, kolik mám času s ním být venku. Čím déle jsme venku, tím víckrát kaká.

  #35223
  Lyra a Bianca
  Účastník

  Moje holky kadí jednou denně, krmím syrovou stravou. Jinak granule se tráví až tři dny, takže tam může být toho dost na vyprázdnení 🙂 a někdo také potřebuje na pořádné vyprázdnění nejdřív pohyb a pak to jde vše ven postupně :¨)

  #35224
  Dodge
  Účastník

  Já krmím syrovou stravou, takže můžu pěkně sledovat, které jídlo z nich zrovna vychází. A je fakt, že záleží co žrali, někdy jdou kadit 2x za den, jindy 5x 🙂

  #35226
  Tom a Jerry
  Účastník

  jo, tak to bude asi tim pohybem:Dkdyz jdem ven jen na vycurani, tak ykadi jedno krasny hodivko, kdyz jsme venku 3 hodiny tak 5 malych behem cely prochazky…syrovy maso taky asi casem zkusim, ale musim pockat, az se odstahuje sestra a snad tu na to bude trosku vic mista

  #35230
  Jesse James
  Účastník

  my jsme na tom úplně stejně jako ty. taky kakáme třeba 4x za procházku. první bobík je normální a ty ostatní už jsou miniaturní, ale přesto se prostě musí zastavit a vykadit je. a je pravda, že čím delší procházky jsou, tím víc kadí. občas mi to příjde jako by si myslel, že zrovna tahle vycházka je jeho poslední šance jak se pořádně vyprázdnit a proto to dělá,ale to je jenom moje dedukce z jeho výrazu… jinak strava na to u nás nemá vliv. kadíme takhle ať jíme co jíme..

  #35232
  Jimová
  Účastník

  jj, to kadění záleží na tom jak co stráví. fakt je že po syrové stravě jsou bobany malý a nejsou častý.

  #35233
  Míša
  Člen

  tak co jsem psům začala dávat syrovou stravu,nemáme žádný problémy jako průjem či zácpa,takže jsem přestala řešit i bobany:)))ale když vás to zajímá,tak je to jak kdy..záleží na pohybu venku.. někdy jen 2krát denně,někdy jednou,když jsme na výletě a rozhýbají pořádně střeva,tak i 3krát:))) je to různé..ale po granulích to byly kopce i několikrát denně,šílený! a po Acaně průjem…jsem ráda,že se jim trávení srovnalo!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.