Betynka je hodná a vyplašená fenečka. Asi osm let stará německá ovčanda. Žila…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58238
  Kamil Baco
  Účastník

  Betynka je hodná a vyplašená fenečka. Asi osm let stará německá ovčanda.

  Žila celý život v na dvorku, u rozpadlé boudy, přivázaná krátkým řetězem, aby se ze svého vězení nemohla dostat. V romské rodině se jí lásky, ani pěkného zacházení nedostávalo. Lidé se nedávno odstěhovali a nechali jí tam a tak se Betynce rozzářila hvězda naděje. Naštěstí se o ní vědělo a nezemřela tam hlady, ale dostala se k nám do útulku.

  Zatím se rozkoukává, zjišťuje o čem je život. Samozřejmě se bojí a může i ze strachu ublížit. Nejde o to, že by chtěla, ale hrozně se bojí a nezná jinou možnost než se bránit. Naštěstí však důvěra roste a hodně pomáhá jídlo, které si je schopná již vzít i z ruky.

  Co se týče jiných psů, nereaguje špatně, ale asi nikdy nebyla socializovaná. Hodný a klidný pes by jí mohl být dobrou berličkou, aby jí ukazoval, jak by se měla chovat a že není třeba všechen ten strach.

  Je to křehká šmudlinka nad kterou srdce krvácí a člověk hledá cestu, jak jí pomoc. Až pochopí, že lidé jsou i hodní, bude to velmi vděčná fenečka.

  Doporučujeme jí spíše na zahradu, život v bytě by pro ní mohl být velký šok. Ale může mít přístup do domu a sama se bude učit, že to na gauči není špatné anebo si raději vybere život venku.

  Není samozřejmě vhodná k malým dětem, ale do rodiny ke starším lidem by mohla.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).


Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.