Berwin je krásné mláďě kříženého bulla. Je to opravdu mlaďoch kterému je pouze…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58693
  Kamil Baco
  Účastník

  Berwin je krásné mláďě kříženého bulla. Je to opravdu mlaďoch kterému je pouze šest měsíců!

  !!PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE VE VĚKU JEDNOHO ROKU!!

  Až Berwinek trošku zestárné bude stále menšího vzrůstu, takže by už nijak výrazně vyrůst neměl.
  Jakou má Berwin povahu? Inu takovou, jakou bychom od půlročního štěnda mohli čekat. Je to pejsek velmi přátelský a hravý. Zatím je nepolíben výchovou a bude potřeba s ním na všem hezky a trpělivě zapracovat a doučit ho věci, bez kterých se správňácký hafan neobejde.

  Berwin má bohužel jeden nešvar a to ten, že rád utíká. Ovšem není to opět nic co by nevyřešila zábava, pohyb a zaměstnání jeho bullí hlavičky. Jeho útěkářství je věc, která vzhledem k jeho věku ještě půjde vyřešit.

  Je u něj zatím velmi pěkně nastavena socializace a je snášenlivý s ostatními pejsky i zvířátky. Je potřeba na socialiazaci dále pracovat aby si udržel pěkný vztah k ostatním zvířatům, jako má teď.

  Pro Bewina budeme nového majitele vybírat opravdu pečlivě! Vhodnými kandidáty nejsou lidé s dětmi ani starší lidé. Berwinek půjde pouze k člověku, který bude mít potřebné zkušenosti abychom předešli navrácení do útulku, špatné výchově a podobně.

  !!Berwin bude uvolněn do adopce 12.1 2020!!

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.