Béčko je dvou až čtyřletý kříženec ohaře a jezevčíka. Každého na první pohled…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58264
  Kamil Baco
  Účastník

  Béčko je dvou až čtyřletý kříženec ohaře a jezevčíka. Každého na první pohled hned zaujme, to jak Béčko vypadá, protože jeho vzhled je opravdu originálně jedinečný . Je to aktivní a veselý pejsek, rád by se učil a pracoval.

  Bíbí je hodný, přátelský a energický pes. Někdy bývá trochu nedůvěřivý k cizím lidem, ale stačí pěkná procházka a získá důvěru. Do útulku byl přijat z nevyhovujících podmínek se svojí sestrou Abbičkou (již má nový domov) a bráchou Céčkem (stále čeká na nový domov). Byli spolu všichni tři ze začátku v kotci, ale dnes už jsou kluci zvlášť a čekají na nové domovy.

  Béčko je bezproblémový a snášenlivý s ostatními pejsky. Jak reaguje na jiná domácí zvířátka se zatím neví, ale vypadá to že bude snášenlivý i s nimi. Vhodný do bytu i na zahrádku k domečku s přístupem do tepla.

  Kdyby jste Béčko chtěli jako parťáka k dětem, tak pouze k těm větším, kteří budou vědět, jak k pejskovi přistupovat.

  Béčko je aktivní a mladý pejsek, pokud nemá dostatečný pohyb a zaměstnání, tak velice rád okusuje a štípe majitele, proto je důležité aby mu budoucí páníček zajistil dostatečné vybití jeho překypující energie! On se bude rád válet na gauči a mazlit se, ale po pořádně procházce a běhání .

  Béčko se v listopadu 2019 vrátil z adopce, kde byl pár měsíců, ale bohužel na něj nestačili. Vrátil se hodně hysterický, hubený, úplně bez soustřední. Měli s ním všelijaké problémy. Nicméně když se vrátil k nám, dostal pravidla a během pár dní to byl zase už úplně normální hafan.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.