Baryk je krásný ohaří senior netradičního vzhledu. Už na první pohled, když se…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56786
  Kamil Baco
  Účastník

  Baryk je krásný ohaří senior netradičního vzhledu. Už na první pohled, když se na Baryka podíváte, je Vám jasné, že z maminky i tatínka pobral to nejlepší,. Opravdu je to úplně jedinečný pejsek a druhý takový nikde není.

  Bary je prostě poslušný kliďas, pohodář a rozumný pán. Po pár pamlscích a pohlazeních je z něj přátelský mazel.

  Vzhledem k jeho přibližně dvanácti rokům nevyžaduje žádné dlouhé tůry. Spíš jen pohodové procházky nebo běhání na zahradě. Na vodítku chodí moc hezky a netahá, kam by se také hnal. Baryk už ví, jak to na světe chodí a tak zbytečně nepospíchá. Zná základní povely, jen občas už něco poplete, ale jinak s člověkem moc rád spolupracuje.

  Je vhodný ke starším lidem, nebo do domácnosti, kde je klídek a pohoda. Na svůj věk je aktivní, v dobré kondici a zdravý, ale už chce hodně hodin prospat a pohyb si užít dle toho, jak se v daný den cítí. Děti v rodině by mu nevadily, ale ideálně už větší a takové, které mu dají pokoj. Malé otravné dítě by už asi Bary vzhledem k věku a potřebě klidu nezvládl.

  Vhodný do bytu i na zahradu, kde bude nadšeně hlásit nově příchozí a vše co se okolo děje.

  Má rád jiné fenečky, tedy určitě bude rád za hodnou psí kámošku. Na pejsky na procházkách nijak zběsile nereaguje a prostě kolem nich projde. A když se mu někdo libí, reaguje vesele a vrtěním ocasu.

  PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA
  Na Bouchalce 398 Buštěhrad, 273 43
  Telefon: 739 433 776 (volejte v době 10:00 – 16:00)
  E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.