Barney je roční stafordšírský bulteriér – podmínkou adopce je kastrace. Umí…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58174
  Kamil Baco
  Účastník

  Barney je roční stafordšírský bulteriér – podmínkou adopce je kastrace. Umí některé základní povely, je poslušný a vhodný do bytu i na zahradu. Je to klasický hyperhafan na pérkách od gauče. Prostě mladý pes plný energie.

  Potřebuje upevňovat výchovu, trénovat, běhat a sportovat. Je učenlivý a pod správným vedení funguje výborně a rychle se učí. Má nevyužitý potenciál, který potřebuje uplatit .

  K lidem je přátelský, mazlivý, divoce a rád si hraje. Se psy venku někdy i vyjde, ale do jedné domácnosti to není. Maximálně k feně pod vedením zkušeného člověka.

  Není vhodný k jiným zvířatům, starým lidem a pro jistotu ani dětem, byť je měl vždy rád.

  Byl adoptovaný z našeho útulku v sedmi měsících. Nyní vrácen, jelikož měl napadnou dítě. U nás je úžasný a neumíme si to představit, ale nebyli jsme u toho. Nicméně je vidět, že je Barney hodně nevyběhaný a začal se trochu bát ruky a prudkých pohybů. Myslíme si tedy, že rodina nebyla tak aktivní jak při adopci slibovala a o Barneyho se nestarali úplně dobře a prostě je přestal bavit. Nicméně můžeme s jistotou říct jen to, že u nás je to hodný a úžasný miláček. Byl takový a stále takový je.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00)

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.