Aslánek, je krásný dva a půl roku starý zástupce rasy pitbull. :) Do útulku se…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #59047
  Kamil Baco
  Účastník

  Aslánek, je krásný dva a půl roku starý zástupce rasy pitbull.

  Do útulku se nedostal, kvůli žánému svému problému, který by měl, ale kvůli tomu, že jeho původní majitel si toho bohužel naložil na sebe víc, než by mohl zvládnout a tak skončil Aslánek u nás v útulku.

  Ovšem to by to nebyl Aslan, kdyby si z toho něco dělal nebo na lidi zanevřel! Ze začátku jsme si mysleli že na nás cení zuby a že se mu nelíbíme, ale to chlapisko se na nás celou dobu smálo! Nádherným úsměvem od ucha k uchu!

  Aslánek je nádherně stavěný pesan s obrovskou silou, kterou si moc neuvědomuje, a jde tedy do všeho opravdu naplno! Určitě je potřeba s jeho velkou silou počítat. Co dalšího by se dalo o Aslánkovi říct? Jak můžete sami na fotkách vidět zbožňuje mazlení, ale taky je to pořádné hyperaktivní torpédo! Sedět jen tak na zadku, to on rozhodně nebude . Prošel zřejmě základem nějaké výchovy, takže poslouchat umí, ale určitě by bylo dobré aby s ním nový páníček dále pracoval, je to chytrý pejsek, a byla by škoda jeho potenciálu nevyužít .

  Aslánek by si jako své nové bydlení přál domeček se zahrádkou s přístupem do tepla a kontaktem se svou novou rodinou . Nepohrdne ani bydlení v bytě! Máme podezření, že gauč by mohl být jeho opravdová láska !

  Pokud by ste si chtěli Aslánka adoptovat a máte děti, ta možnost tady je, ale pouze k dětem starším patnácti let. Výchozím bodem pro soužití Aslánka s dětmi budou samozřemě rodiče, takže je potřeba nastavit
  vztah mezi dítky a pesanem správně od první chvíle.

  Aslan je obrovský silák a nehodí se tedy ke starším lidem! Naopak ocení aktivní, sportovně založené páníčky, výlety, procházky a podobně.

  Ostatní pejsky si Aslánek vybírá, podle sympatií. K jiným zvířátkům to není vhodný pesan.

  Nového páníčka budeme Aslanovi vybírat opravdu pečlivě a dáme ho pouze člověku zkušenému, pro kterého to nebude první pejsek.

  !!!! PODMÍNKOU ADOPCE ASLÁNKA BUDE KASTRACE!!!!
  (Pokud již teď víte, že pro vás bude kastrace problém, prosím na Aslana nevolejte.)

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.