Argo, Argo, proč jen jsi měl takovou smůlu? Zase příběh jako přes kopírák….

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56439
  Kamil Baco
  Účastník

  Argo, Argo, proč jen jsi měl takovou smůlu? Zase příběh jako přes kopírák. Mladý pár si pořídil úžasného pejska, křížence stafordšírského teriéra. Měli ho jako svoje miminko, věnovali se mu, cvičili ho a vše bylo zalité září zapadajícího slunce. Jenže pak přišlo miminko lidské. Argo se snažil páníčkům říct, že potřebuje pořád pozornost a lásku, ale neposlouchali ho. Tak se snažil víc a víc, skákal, tahal, kradl ty super dětské hračky, snažil se dostat k miminku. Bohužel zkušeností majitelé neměli dostatek a než aby zkusili s Argem lépe pracovat, zajít na cvičák, raději to vzdali. Argo nikdy nezavrčel ani nevyjel, jen si vynucoval pozornost a oprávněně žárlil. Dnes je tedy Argovi pět let (narozený 2014) a hledá nový domov.

  Argo je velice hodný, ale tak trochu neohrabaný hafík. Aktuálně je díky nahromaděné energii i na bull dost hyperaktivní . Ale potřebuje dostat práci, hodně pohybu a bude to moc šikovný pes. Je vhodný do bytu i na zahrádku k aktivním lidem.

  Je to kámoš se fenečkami, ale samce nemusí, ty by pod zkušenou roku mohl ignorovat (na neutrální půdě), ale rozhodně k jinému samci není vhodný, do jedné domácnosti. Ostatní zvířata nemusí a k těm se také nehodí. Co se týče dětí, vlastně je má rád, ale je to torpédo, takže je povalí, škrábne, švihne ocasem. Tedy by musel mít opravdu dost pohybu a majitele, který ho naučí se v přítomnosti dítěte chovat klidněji.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

  #56441
  Katka Tykalova
  Host

  Ty lidi jsou opravdu stupidni hovada!Hlavne ze si poridi haranta a tim vse konci👍🏻super

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.