Apač alias Blonďák je asi čtyři roky starý kříženec nejspíše labradorského…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56013
  Kamil Baco
  Účastník

  Apač alias Blonďák je asi čtyři roky starý kříženec nejspíše labradorského retrívra a bulla – ale je opravdu velký a statný.

  Je to pejsek, který toho moc nezná, neumí a tak je z nejistotu a strachu nedůvěřivý až bojácný. U nás byl z počátku docela nepříjemný, ale potřeboval se jen rozkoukat a uklidnit. Byl odchycen ve vzdálenější obci, ale spádový útulek, který odchyt prováděl, ho odmítl s tím, že je to zabiják a tak ho přivezli k nám.

  Můžeme říct, že zabiják to není, jen nejistý pejsek, který potřebuje pravidla, vlídnost a spravedlnost. Je plný energie a lásky a musí mít možnost oboje rozdávat. Je to statný a silný mazel, na kterého se musí pomalu a opatrně. Žádné prudké pohyby, křik a chaos. Naopak stačí klid, vnitřní pohoda a jistota a pak je i Apač takový.

  Někdo ho asi chtěl cvičit a "ukázat mu, kdo je tu pánem", což na něm zanechalo jen ten strach a nedůvěru. Ke svým lidem je oddaný, mazlivý a úžasný, jen to chce s ním správně pracovat.

  Vhodný do bytu i na zahradu – ale maximum pohybu je u něj základ. Určitě není vhodný k dětem ani starým lidem. Fenu by doma akceptoval, ale samce ani jiný zvířata ne.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.