Alp je unikátní černý kříženec rhodéského ridgebacka s ohařem a labradorem. Je a…

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Kamil Baco a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56607
  Kamil Baco
  Účastník

  Alp je unikátní černý kříženec rhodéského ridgebacka s ohařem a labradorem. Je atletické postavy a vypadá hodně jako černý ridgeback, což je opravdu rarita. Narozený byl v roce 2015, dnes jsou mu tedy čtyři roky.

  Alpík je energický, veselý a přátelský pes. Je to neohrabané trdlo, které nechápe, že už je z něj velký kluk a jakou má sílu. Z radosti a lásky k lidem skáče, strká a okusuje. Občas nemá ten správný cit a trochu zabere, ale je to pro něj vše v rámci hry, bez zlého úmyslu. Proto je ale třeba počítat s tím, že malé děti nejsou pro něj vhodní kámoši. On by je měl moc rád, ale s jeho divokou povahou, by to nebyla dobrá kombinace a mohl by jim nechtě ublížit.
  Velice rád pracuje po boku svého pána a zajímají ho všechny sporty a možné aktivity. Základní poslušnost ovládá, ale rád zkouší, zda si může dovolit neposlechnout. Proto je třeba ho vést velmi důsledně a bez rozmazlování. Nicméně za pamlsek a míček udělá tenhle prdloň úplně cokoli .

  Alp je velký mazel, vhodný do velkého bytu i na zahradu se spaním v teple. Vhodný by byl až k větším dětem, které unesou nápor jeho lásky. Není však vhodný k jiným zvířatům, je to lovec. Pod zkušenou rukou je schopný snášet alespoň fenky, ale jiné psy rád nemá. Je to jednoznačně pes pro velmi aktivní lidi, kteří mu dopřejí hromadu pohybu, výletů, zábavy a kteří chtějí se svým psem trávit hodně času a ideálně i sportovat.

  PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA
  Na Bouchalce 398 Buštěhrad, 273 43
  Telefon: 739 433 776 (volejte v době 10:00 – 16:00)
  E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.