Ahoj pejskaři, stala se velmi nepříjemná věc, kterou Vám musíme sdělit, aby se…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58971
  Kamil Baco
  Účastník

  Ahoj pejskaři, stala se velmi nepříjemná věc, kterou Vám musíme sdělit, aby se alespoň částečně předešlo opakování této chyby, která stála jednoho pejska život.

  Pejsci, kteří se nachází v útulku jsou často nalezenci. Zjišťuje se u nich snášenlivost s jinými psy, ale nikdy se nepozná na 100%. To, že pejskovi sedne jeden pes neznamená, že je kamarádský se všemi a zároveň to, že se pes v útulku projevuje dominantně k jinému psovi neznamená, že v budoucnu nedokáže vycházet a žít s jinými psy.
  Když je pejsek od majitele, který nám řekne, že pes vychází s jinými psy, ani tak to nemusí být pravda.
  Z tohoto důvodu útulek nedovoluje venčit pejsky z útulku a zároveň brát vaše pejsky na procházku. Pouze pokud má člověk zájem o adopci, v tom případě je přivezení pejska a společná procházka podmínkou.

  Stalo se to, že venčitelé vzali jednoho z útuláčků na procházku a za rohem pustili svého yorkšíra. Útulku o druhém pejskovi neřekli. Pro toho to bohužel skončilo tragicky a tedy opět na hloupost člověka doplatil pejsek svým životem. Stresující a bolestivé to bylo i pro našeho útuláčka, který schytal několik kopanců a jen doufáme, že se to nezačne projevovat na jeho zdraví.

  Prosím tedy, neberte své pejsky, pokud chcete vyvenčit útuláčka. Vezměte je jen v tom případě, že chcete pejska z útulku adoptovat a v útulku to oznamte.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.