A další pán na holení je náš Bastíček! :) Bastík je čtyři roky starý kříženec…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Autor
    Příspěvky
  • #59073
    Kamil Baco
    Účastník

    A další pán na holení je náš Bastíček!

    Bastík je čtyři roky starý kříženec rasy cane corso a labíčka. Z obou plemen si Bastien vybral to nejlepší a v celé své kráse by se vám teď rád představil!

    Bastík je povahově hodný a velmi aktivní pesan se sílou za dva! Asi by jste to do něj neřekli, ale co Bastík dělá rád, je mazlení .
    Prošel základní výchovou, takže poslouchat umí hezky.

    Bastien není pejsek nikterak zlý nebo ostrý, do útulku se nedostal, protože by něco pokazil, někoho pokousal a podobně. Byl přivezem majitelem, který se dostal do složité situace a Batíka si nemohl nechat.

    Jak se na tom Bastík ve vztahu k jiným pejskům? Inu je to pořádný chlapák, a fenečky zbožňuje. S psími kluky už je to trošku složistější a tam si Bastík vybírá, podle toho jak jsou mu kluci sympatičští.
    Co jsme zatím vypozorovali, tak kočiček si zatím nevšímá, ale má v sobě nějaké lovecké pudy, takže ho úplně ke kočičákům a ostatním zvířatům nemůžeme doporučit. Aby nám je Bastík nechtěl totiž ulovit!

    Bastík je hodný pejsek a nedělají mu problém ani dítka. Ovšem dáme ho pouze k dětem starším deseti let. Vzhledem k Bastíkově velké síle, by bylo vhodnější aby už dítka byla větší.

    Bastík by rád odjel bydlet spíše k domečku se zahrádkou, kde se bude moct proběhnout, vyhřát se na sluníčku a natáhnout se . Jak by si zvyknul v bytě nevíme a nedokážeme odhadnout, možná by se s tím taky popral.

    Bastík není pesan vhodný ke starším lidem, má obrovskou sílu a spoustu energie. Hodí se tedy spíš k nějaké aktivnejší rodině nebo lidem, a většími dětmi nebo bez nich. Třeba i s psí kamarádkou, za kterou bude rád!

    V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

    Psí Útulek Bouchalka
    Na Bouchalce 398
    Buštěhrad, 273 43

    Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
    739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.