PSÍ LÁSKA začíná podporovat útulky v ČR!! Získejte věci pro psy v hodnotě 5 000Kč od PsiLasky

0
139

Na Vašem oblíbeném portálu PsiLaska.cz probíhá dobročinná akce pro útulky v celé ČR. Jeden útulek ze všech nominovaných získa krmivo, chovatelské potřeby a jiné pomůcky v hodnotě 5 000Kč. Ktery? O tom rodhodnete pravě vy pejskaři 🙂 První článek o tomto projektu byl sepsán zde.

Co pro to musí udělat? Je to jednoduché, stačí když:

  1. se zaregistrujete na stránkách – ZDE
  2. vložíte záznam o svém útulku do HafoPédie. (Co je HafoPédie a jaká má pravidla se dočtete ZDE)

  3. napíšete článek o vašem útulku  (kolik máte v útulku pejsků, měsíční výdaje útulku, jestli k vám dochází dobrovolníci, proč zrovna váš útulek bychom měli finančně podpořit apod. Čím více informací o útulku, tím lépe). Pod článek napíšete adresu, číslo účtu, webové stránky (pokud je útulek má) a vložíte odkaz na váš záznam v HafoPédii, aby uživatelé mohli psát recenze a hodnotit útulek.

    Tyto všechny informace jsou především pro uživatele Psí Lásky, protože ti rozhodnou, který útulek nejvíce podporu potřebuje a získá veškeré věci v hodnotě 5 000KČ od neziskové organizace PsiLaska.cz.

 

Jak vše bude probíhat – časový plán?

1. fáze –> Nominace ÚTULKU v ČR. Zveřejnění článku, kde se budou útulky prezentovat všem uživatelům PsiLasky

Čím rychleji článek sepíšete a vložíte záznam do HafoPédie, tím dříve bude váš článek zveřejněn na hlavní stránce a tak máte větší šanci získat slíbené věci pro útulek.

2. fáze–> Hlasování uživatelů PsiLaska pro nominované útulky

Od 1.12.2010 má právo každý uživatel hlasovat pro útulek, který se mu nejvíce líbí.

3.fáze –>Vyhlášení vítezného útulku

Útulek s nejvíce hlasy vyhrává.


Ještě bychom rádi podotkli, že veškeré věci v hodnotě 5 000Kč útulek získá až poté, co HafoBody_pro_útulky obdrží 500 000 HafoBodů. Více info jak darovat HafoBody najdete ZDE. HafoBody mohou darovat uživatelé, které je získávají denním přihlášením, psaním v diskusi, zúčastnění se s pejskem na srazu, nahrávání fotografií a spoustu dalšího.

K dnešnímu dni má konto přesně 73 379HafoBodů. A mezi uživatele bylo rozdáno přes 700 000HafoBodů.

Uživatelé Psí Lásky, darujte HafoBody a udělejte pejskům z útulku radost!

Jak

Pokud znáte někoho, kdo vlastní útulek, napište nám na [email protected] e-mail toho útulku a my jej oslovíme, protože nechceme žádné pejsky bez domova vynechat! Chceme dát příležitost všem!

Přejeme všem pejskům z útulku nádherné příští dny 🙂

Administrátorský Team PsíLáska.cz