Výlet na Konopiště

0
51
[ratings]

 

Dne 5.2.2011 jsme vyrazili s našimi kamarády na procházku okolo Konopiště. Šli jsme z Benešova, po cestě jsme fotili, mazlili se se psy, hráli si s nimi a povídali si. Když jsme dorazili ke Konopišti, tak jsme udělali společnou fotku. Jelikož ještě nebyla sezona, tak nebyli ani lidi 🙂 Což bylo naprosto skvělé!

Udělali jsme si procházku i okolo zdejšího rybníka. Hawhoria (Curly Coated Retriever) nechtěla čekat, než se uráčíme někde posadit a dát si sváču, tak začala bez nás – Myšičky, rybičky… Pani je gurmánek :))

Rozinka si zase nemohla odpustit zamrzlý rybník. Takže když jsme se nedívali, šla si na procházku. Díky bohu byl led dost silný. Nedovedu si představit, že pro toho obříka skáču do vody..

Celkem dorazilo 9 pejsků (Curly retriever, irský vlkodav, border teriér, výmarský ohař, kříženka, pudlíčci, kokřík a jack russel terier). Procházka se mi velice líbila! Rozinka byla neskutečně spokojená, vůbec se nenudila 🙂 Celá smečka vypadala nadšeně. V dubnu vyrážíme opět na Konopiště, tentokrát s ještě větší partou ze Psí Lásky 🙂