Stromovka -> Thomayerovy sady -> Cyklotrasa

0
41

Sraz byl v 9:00 na zastávce “Výstaviště”. V plánu byla procházka ve Stromovce. S Artušem jsme dorazili už v 8:30 a tak jsme se šli projít, nafotili jsme několik fotek a před devátou jsem šla směrem k zastávce, kde jsem čekala na Janku s Boninkou.

Velký a zároveň pěkný překvápko bylo, když z tramvaje vystoupila Iveta s Ashanti. Chvilku jsme si povídaly než přijela Janka. A když už jsme byly všichni (jen my tři), tak se vyrazilo. Prošly jsme celou Stromovku skrz na skrz a pesani se párkrát vykoupali. Bonka s Artíkem šikanovali mladou Ashanti, ale té to zřejmě moc nevadilo, protože se netvářila ublíženě…:)

 Došli jsme na konec Stromovky k vodě, kde jsou stáje a naproti hned cvičák. Koukali jsme na koně a následně přešli přes most – vypadá, jako když se má propadnout. Šly jsme podél Vltavy, kde se pesani opět mohli smočit, a taky toho hnedka využili. Dál kolem loděnic a cvičáku Ambry. Vyšly jsme v Thomayerových sadech. Přešly jsme další most a odbočili směr cyklotrasa, která vede do Karlína. Po nějaké chvíli jsme se otočily a vydaly se zpátky. Doprovodila jsem holky na tramvaj a vyrazila domů…

Procházka trvala přibližně přes 3 hodinky 🙂