Prokopský vrch

0
47

[ratings]


Dopoledne, asi kolem 11h jsme měli sraz na Radlické s lidmi ze PsíLásky:) sešlo se několik lidí a to: Klárka s Bess (RRx?), Teres (irský setr), Abby (německá doga), já s Artušem, Lukáš s Niky a Ebí (bíglice), Lucka a Pavel s Bellou (kříženec), Anežka s Tínkou (sibiřský husky), slečna s Rakšou (československý vlčák). 

Vyrazili jsme do kopce, kde jezdilo požehnaně aut, tak jsme často museli odchytávat psy. Už na začátku bylo vidět, že se Rakše líbí Artušek:) a tak na něj stále dorážela, ale tem můj ignorant běhal v poli a hledal imaginární myšky… Ebinka s Niky byly na volno a dováděli mezi sebou. Malá Abbynka nemotorně běhala mezi ostatníma a pak když jsme se zastavili na vyhlídce, začala hryzat Lukášův batoh, kde měl připevněné hračky:) Ostatní běhali za míčkem nebo se jen tak pošťuchovali:) Viděli jsme 5ti člennou skupinku rhodéských ridgebacků, kteří byli taky na procházce.


Potom jsme se vydali směrem k oplocenému pozemku, kde jsme očekávali ovečky. Bohužel tam nebyli, zato jsme pak narazili na kozy. Nikomu se nechtělo z prudkého kopce, ale Artuš je chtěl prostě nahánět a tak jsem s ním sešla  a všechny zahnal. Potom jsme koukli na hodinky a zjistili, že musíme vyrazit, a tak jsme se vydali zpět. Rozloučili jsme se s ostatními a s Anežkou a Tínkou vyrazili na metro. Jeli jsme na nádraží Holešovice a pak rovnou na agility:)