1. Historicky největší sraz pejskařů a psů v ČR –> aneb hurá do České a Guinessovy knihy rekordů

0
249

Organizátorem akce je nezisková organizace PsiLaska.cz

Datum:  18.9.2010

Místo konání: Praha – Chodov

  • Máte psa?
  • Jste společenští, máte rádi cestování?
  • Seznamujete se rádi s novými lidmi, kteří též vlastní psa?

 

Máme pro Vás zajímavou nabídku. Přijeďte a zúčastněte se 1. Historicky největšího srazu psů v ČR, který se bude konat v Praze a zároveň tak udělat český a zároveň světový guinessov rekord.

Najdete zde i mnoho atrakcí, jako např. Agility, DogFrisbee, DogDancing, Canisterapie které si budete moct samy vyskoušet….

K dispozici budou různé stánky s občerstvením, nápoji a zmrzlinami ale i stánky se psími potřebami.

Další zajímavostí je planovaná účast psího psychologa pana Desenského, Zertvovou …  u kterých bude možnost nechat si poradit a vyslechnout osobní názor na psy. Dále tam bude i kreslení psů.

 


Veškeré novinky této akce, jako jsou sponzory, aktivity, známe osobnosti, mediální partneři, budou průbežne doplňovány.

V případě zájmu o Sponzoring této akce ( nebo jakékoliv jiné spolupracáce ) pište prosím na [email protected]

 

Mediální partner:

 

Novinky:  Oznámení o posunutí termímu akce: 1. Historicky největší sraz psů a pejskařů v ČR

 

Vážení přátelé,

Určitě se každý z Vás těší na tuto historickou událost, kdy se všichni pejskaři z celé České republiky potkají na jednom místě, udělají si tak krásný den, navzájem se poznají, vymění si mezi sebou kontakty, vyzkouší agility, dogdancing a zároveň se společně s námi pejskaři zapíšou do České knihy rekordů a Guinessovy knihy rekordů.

Z organizačních důvodů a z důvodů zajištění ještě kvalitnějšího programu jsme se rozhodli přesunout tento velký sraz na 18.9.2010. Akce bude o to velkolepější a může se jí účastnit mnohem více uživatelů, než bylo teď naplánováno. Zatím se budeme určitě dále scházet, jak tomu bylo do teď na menších srazících, piknicích a jiných dlouhých procházkách pořádaných neziskovou organizací PsiLaska.cz – Klub pejskařů a psů v celé ČR. O průběhu a detailech této akce budete informováni prostřednictvím emailu nebo přímo zde na PsiLasce, takže se určitě můžete dále přihlašovat ZDE. V případě, že se budete chtít spolupodílet na organizaci tohoto srazu, tak napište na [email protected]