Báječná dovolená

0
17
Zhruba před patnácti měsíci se nikdo z nás neznal. Občas jsme na sebe narazili na jednom psím portálu, tedy přesněji naši páníčkové. Pak odešla na Nebeskou louku Pretinka, páníčkové si začali více psát, až vznikl nápad, založit si svoje vlastní forum. Začali jsme se tam pravidelně scházet, vzniklo velké přátelství a i když jsme z různých koutů naší republiky, organizujeme různé Tlapky, abychom se setkali i osobně.  Není to moc často, protože není času nazbyt, dělí nás spousta kilometrů, ale o to víc se pokaždé těšíme.

Koncem loňského roku jsme se domluvili, že zkusíme jet na společnou dovolenou na Moravu a tam se konečně setkáme s kamarády, které známe jen z netu.
Slovo dalo slovo, pronajali jsme si v Bludově na týden chatu a 13. června jsme vyrazili. Pro nás přijela panička od westí trojky, naložila nás k sobě do auta a jelo se. Na místě už nás očekával Renda s Nikem se svými páníčky.
Celý týden jsme vyráželi na výlety, kromě poznávacích procházek v Bludově jsme navštívili zříceniny Brníčko, Nový Hrad a Rabštejn.
To nejlepší nás  ale čekalo v závěru týdne. Chata  v sobotu 19. června ožila psím štěkotem a vyprávěním dvounožců.  Došlo na tolik očekávané setkání kamarádů nejen ze psí lásky, ale hlavně nás Netíků. Všichni si báječně popovídali a vůbec nebylo poznat, že někteří z nás se vidí poprvé v životě.

Byl to nezapomenutelný týden, na který budeme všichni dlouho vzpomínat.
Sešlo se nás opravdu hodně, 12 pejsků a 12 dvounožců.

a kdo se zúčastnil? Oskar a Jitka; Magda, Tomáš, Renda a Nico; Hanka s Nanynkou, Bárou a Roníkem; Libor a Bohdana s Bobišem, Jitka s Ričim, Alena a Martin s Míťou, Naďa s Mattynem, Evča přijela s Idefixem a Bambim a rodiči, A z Nebeswké louky na nás dohlíželi Michal s Pretinkou

Všem moc děkujeme za krásné setkání

Oskar a Jitka