Baba, Divoká Šárka

0
58

Na desátou hodinu ranní byl sraz na zastávce U Matěje a tak jsme vyrazili o něco dříve, aby jsme dorazili včas. Museli jsme dojít pěšky z tram zastávky a už tam čekala Markéta s Brucem. Po chvíli se tam mihla Ivetka s Ashí a tak začal být Artuš ošklivý na Brucíka.
Dorazila Jitka s dcerou a Oskarem, a ten nepadl do oka Brucovi. Následně přišel Marian, Lucka a Hapi a nakonec jsme čekali na Andreu, Honzu a Robina.

Když jsme byli kompletní tak se mohlo vyrazit. Došli jsme na Babu, kde se udělalo několik společných fotek a pak dále do lesíka, kde jsme se po celou dobu drželi turistické značky. Pesani spolu vycházeli dobře a tak nevznikali žádné konflikty. Bohužel byl všude led a bahno a tak jsme dosti klouzali. Ivet vytáhla frisbee a tak se pesani hodili a předávali si “štafetu”. U dětského hřiště jsme pesany poskládali do vláčku a udělali foto. Artík dostal svůj míček, který si samozřejmě nechal hnedka vzít a tak se pesani měli zase o co “hádat”:)

Pokračovali jsme dále lesem až ke skalám, kde bylo vážně nádherně. Lukás s holkama vylezli nahoru a tak přišli na nápad, kde udělat společnou fotku. Marián vytáhl foták a stačilo se naskládat na skálu. Podél vody jsme se dostali na Šárku, cestou se pesani máčeli. Převážně Hapi a Ashí 🙂 ale i ostatní a kdo se zrovna nekoupal, tak se napájel…

Vyškrábali jsme se Šárkou ke Džbánu a zakončili to u Mc’Donalds, kde jsme se nadlábli a potom zamířili na tram zastávku. Bohužel nás nechtěl řidič pustit do jednoho vozu a tak jsme se museli rozdělit. Nakonec si nevšiml malé Ebinky a naštěstí Nikuška byla k řidiči otočená zády a tak neviděl, že nemá košík. Andrea, Honza s Robinem zůstali venku a čekali na další tramvaj.