1. Folimanka v roce 2010

0
62

 Na sobotu se konečně chystal sraz na Folimance a tak jsme tam nemohli chybět, i když už jsme měli jiný plán. Plán šel stranou a na 11:00 jsme dorazili s Artíkem, Lukášem a Niky s Ebčou na Folimanku. 

Čekali jsme nějakou dobu než někdo dorazí, nikde nikdo a tak už nám začínala být zima, jak jsme stáli pořád na místě. Nakonec jsme v dálce zahlídli Ivetu s Ashanti, během chviličky se dostavili Lucka, Mája s Hapim a další dva lidi (zapomněla jsem jména 🙁 ) s americkou akitou… Lidi od akity nechtěli jít na vycházku, protože hafík měl něco s pacinou a vůbec neměl jet ani na sraz a blbnout s ostatními psy. Tak jsme se rozloučili a my vyrazili na Vyšehrad.

O zábavu měli postaráni jak psi tak i my, lidi. Zabavili jsme se koulováním a řáděním ve sněhu. Na vyhlídne jsme udělali společnou fotku, s kterou nám pomohl “cizí”, ale milý pán, který potom foto zaslal. Jak jsme zjistili, tak neudělal jedinou fotku, ale několik fotek když jsme byli zrovna v “akci” 😀

Hapi si cestou na Vyšehrad rozřízl packu a všude za sebou nechával krvavé skvrny. Nijak ho to ale netrápilo, páč nekulhal a pacinu si neolizoval.

Po dlouhé procházce jsme společně odjeli na Kobylisy, kde jsme se rozloučili. Doma hafani spinkali jako mimina….