Re:TVRDA REALITA – ZENY vs PSI

#17741
Entita
Člen

Pane no toto… pche jak nerozumi pocitacu, no pockej si na prazskou vystavu 😀 add kloubouk, tra loveckej zenskym slusi vic nez chlapum 😀 add cokolada, ja ji tra nejim, teda ne moc :-p add. kazde slovo – ja nahodou rozumim vetsine, ale to bude prosterdim ve kterem vyrustam 😀 
 
Add druhy paragraf 😀 : s prvnim slouhlasim, s druhym silne nesouhlasim!! zkusenosti skrzeva jezevce.. clovek rekl jmeno druhe feny a prvni ji vysela na krku!!! 
uklid – by ses divil 😀 tedka to zrovna probirame jaci jsou psi ekologove 😀 
televize – kapitola sama o sobe, Alfonz to na nas dokazal uzasne usit, tra me nenchal divat na sport, kdyz von tam mel film se psama…. 
a huz se mi to nechce rozepisovat, pac t psal nejaky yneteligent 😀 😀 😀 
[hr]
 
[Majosek 25-08-2009 19:16]:
[b]V čem jsou psi a ženy stejní:[/b]   Nerozumí počitacům
Nesluší jim klobouk. Nemůžete jim svěřit platební kartu Vyžadují drbat záda. Jsou schopní sníst kilo[url=javascript:void(0)][/url] čokolády na posezení. Výborně dokážou předstírat, že rozumí každému vašemu slovu. Nikdy nemůžete vědět, co si skutečně myslí.
[b]V čem jsou psi lepší než ženy:[/b]   Můžete mít legálně několik psů. Vašemu psovi nevadí rozhovor o jiných psech. Pes miluje vaše ponožky. Pes vás nikdy nenutí uklízet. Pes vám nemluví do řízení. Pes vám nikdy nepřepíná televizi.[url=javascript:void(0)][/url] Pes se vás nikdy neptá co si má vzít na sebe. Pes vám vleze do postele sám. Rodiče vašeho psa vás nikdy nenavštíví. Pes vám nikdy netelefonuje. Pes miluje, když se vaši přátelé zastaví na skleničku. Pes neočekává, že mu zavoláte, když se opozdíte. Čím později přijdete domů, tím radostněji vás vítá. Pes neutrácí vaše peníze. Pes nechce abyste mu nosili květiny. Pes není nikdy nespokojen se svým tělem. Pes nedovolí, aby nějaký časopis řídil jeho život. Pes vás považuje za zábavného, když se opijete. Psa pobavíte, trpíte-li plynatostí . Pes vás nikdy nekritizuje. Pes nechce vědět o každém psu, kterého jste kdy měl. Na psa nemusíte nikdy čekat, když chcete jít ven. Pes nikdy nechodí do koupelny. Pes vám nikdy neuculuje.
[b]A v čem jsou ženy lepší než psi?[/b]   Je společensky akceptovatelné mít sexuální vztah se ženou.
Víte proč musí být muž chytřejší než pes? Aby se při honění ocásku netočil furt dokolečka.