Re:Re:Tricka PsiLaska.cz

#21707
Bessa
Člen

Jelikož dost lidí projevilo zájem o tričko, tak by byla opravdu velká škoda trička neudělat. http://www.armenit.cz/ – zde dělají nejrůznější věci 🙂 od dětských triče až po košile… Také je tam možnost udělat podložky pod myš, puzzle, tašky, kuchyňské zástěry, hrnky a nebo polštáře 🙂 Což mi přišlo jako skvělý nápad a já bych třeba nějakou takovou věc ocenila 🙂 Určitě bych nebyla jediná. Ceny věcí nejsou úplně zas tak hrozné. Třeba pánské i dámské tričko stojí 150Kč 😉 Samozřejmě jsou tam i dražší. A protože by to byl jako “reklamní” předmět Psí Lásky, tak mne napadlo, že by byla každá věc třeba o 20Kč dražší, aby majitel webu pokryl nějaké náklady na stránky.
Také jsem koukala, že by chtěl někdo udělat sbírku pro útulek v Troji 🙂 A protože je tohle web pro lidi, kteří mají rádi psy, tak by nebylo od věci ještě třeba připlatit o 10Kč víc pro nějaký útulek, který má malé dotace 😉 Tak by měl každý vysněné tričko nebo třeba nějakou jinou užitečnou věc 😉 Nejen že by podpořil web, který rád navštěvuje, ale také by pomohl psům, kteří nemají domov a schází jim láska.
Bylo by také hezké, kdyby na vybraných věcí nebylo jen logo PsíLásky, ale třeba také něco jako: “Zakoupením tohoto produktu jsem pomohl/a útulku XXX”