Re:Re:Re:Psincovy kasel

#19501
Sam
Účastník

Ahoj, tak mi to řekla na veterině, že má kašel, u nás to řádí skoro všude, naši s ním přijeli i z výcvikového tábora. Stačilo aby se zatáhlo za obojek, nebo mu vet prohmatávala uzliny a začal potahovat, pořád kašle, dusí se a zvracel bílou pěnu. Dneska s ním musím na kontrolu, nějak se to nelepší tak uvidíme.

[hr]
[elie 12-10-2009 07:41]:

Ahoj, [b]kup dětský orofar[/b] a stříkej, uvidíš bude líp, je to odzkoušené, s jitrocelovým sirupem to moc nepřeháněj zahleňuje,
podle mě je blbost, aby to byl psincový kašel,ale to je jenom osobní názor, je prostě nachlazený a je to něco jako angýna, tohle je už druhá vlna, bavili jsme se o tom na jaře na RR fórum bylo to po celý ČR, přenáší se to vzduchem ( a bylo to i loni )
[hr]
[luckag 11-10-2009 21:49]:
Ahoj, tak mi ten kašel akorát máme 6 den, chytla jsem to na začátku, tak jsme dostali jen kapky + jitrocelový sirup, první noc jsme se ani nevyspali, no a klidový režim paní doktorka Samovi špatně vysvětlila, chvilkama nevím co s ním. Už druhej den chtěl mezi své kamarády a lítat jak potrefenej, ať žijí hyperaktivní pejskové v takové situaci.