Re:Re:Ignorace povelů

#28250
Nikita a Diesel
Účastník

co se týká ignorace-je to zázrak, funguje to skvěle. když sem na niki naštvaná a nejradši bych jí prohodila oknem-ignoruju jí. bohužel někdy to použít nejde. např. když ti pes dělá něco co nechceš a na přivolání nereaguje.
násilí-ano násilí je někoho k něčemu přinutit, přimět. jenže co si budem povídat i sedni je taku určité nucení psa aby dělal něco co chceme my. otázka je ale jak k tomu přinucení dojde, jestli pozitivním přístupem nebo negativním. čili motivací, nebo fyzickým kontaktem (manipulací, trestem)
 co se týká stopovačky, fakt bych neřešila v čem jí pes tahá. ano může to být nechutné ale nemůžeš na to takhle koukat. mě se teda nestalo že by mi niki stopku něčim protáhla a když tak fakt výjmečně. ono ta stopka bude sama od sebe jako prase takže to chce jí stejně čas od času vyprat. prodávaj se i gumový který nenasáknou prach atp. no ale přijde mi že už si to vyřešila uplně jinak. nzenám tě a nebudu tu vznášet žádný soudy ale za sebe musim říct že to na mě půsoí jak když při prvním problému dáš psa pryč. to jestli se bude nebo nebude mít dobře poznáš až jak si sedne s dalším psem. takže přeju hodně štěstí a ať se opravdu má dobře.