Re:Nejvetsi SRAZ psu v CR – Cesky nebo Guinessov rekord

#22831
Michal
Člen

Nápad dobrý ale ….
Psalo se zde, že o prázdninách je více klidu. Patřím mezi skupinu lidí, co dělají v obchodu. O prázdninách si vybíráme dovolené, což znamená, že někdo je na dovče, ten nepřijde a další za něj drží směny, takže ten taky nepřijde. Shrnuto, kdo dělá ve velkém obchodě, má tak na 90% smůlu.
Kromě práce se věnuji nejen pejskům ale i modelařině. V ní je nepsané pravidlo, že v červenci a srpnu se modelářské akce a soutěže nepořádají a to se více méně dodržuje. Důvod je jasný – dovolené, prázdniny. Takže si nejsem jistý, jestli je srpen lepší než např září.
Pak je zde ještě další aspekt a to dostupnost. Taková Stromovka je sice hezké místo, ale jak se tam zájemci dostanou ? Autem na parkoviště u zimáku ? Kolik míst bude k dispozici ? Jak navigovat mimopražské, pokud pojedou třeba z Plzně či Českých Budějovic ? Mám todo Prahy ke Stromovce kousek, ale autem bych si tam netroufl a představa že by mě někdo vzal do autobusu s dvojicí pejsků je také fikce. Častým problémem je, že řidiči autobusů více jak 1 psa do kabiny nevezmou, dokonce to mají v přepravních podmínkách.
Ladronku neznám, u Šárky je parkovišťátko pro pár aut, takže stejný problém.
Osobně bych tedy ten sraz viděl někde, kde je relativně velký prostor a možnosti parkování, neboť většina lidí pravděpodobně dorazí autem. Z tohoto důvodu se mi ani jedno z navržených míst nezdá jako vhodné.