Re:Kdyz se rvou pejsci – co delat? – Piste sve postrehy

#30565

Asi je to na jiné téma, ale také proto jsem ho tam táhla, aby si zvykl na psy různých velikostí a naturelu [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] V čem byl vykoupaný? No doma se hárá jeho mamina, takže je celý voňavý, stejně jako jeho tetka, která se nehárá, ale všichni by jí nakrývali – tu jsem nechala pro jistotu doma, neb té by se nelíbilo, kdyby jí tam takhle válcovali juniora. Junior má tady kamaráda – Tosa Inu, to je teprve obřík a “řízek” [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-surprised.gif[/img] …
K té starší feně, mě nevadí, že se rve… Když jsem si tohle plemeno pořizovala, počítala jsem s tím, že to třeba i přes socializaci, výchovu i výcvik, nemusí být s pejskami za dobře.
Ještě k tomu konfliktu na srazu – já u toho nebyla, přišla jsem o to, neboť jsem byla ten pozdní příchod, který vás doháněl [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] … takže vše jenom z doslechu a dle toho jsem soudila.