Re:Kdyz se rvou pejsci – co delat? – Piste sve postrehy

#30563

Vykám jenom preventivně, neb ne každý je na tykání zvědavý – já jsem za něj ráda, neb jsem zvyklá tykat [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-innocent.gif[/img] .
Nemyslela jsem to nikterak zle, pouze se ráda vyhýbám konfliktům, kdy mi pes odchází z bitky orvaný a na šití, vzhledem k tomu, že mám výstavní zvířata, tak to nevypadá hezky. Navíc jako šéf své smečky určuji hranice, kam až se smí zajít a kam ne, takže když já uznám zavhodné, že na cizí psy se nevrčí, tak se na ně prostě nevrčí – jen příklad – a psi moc dobře vědí, co smí a co ne, pokud se jim to správně vysvětlí. “Bububu” neřeším u bezkonfliktních zvířat, ale vzhledem k tomu, že znám své psy, tak vím, že je lepší jim to utnout, než je nechat si to vyřešit, neb holky když se do toho dají, tak to nezůstává u pár štípanců a bububu, ale u bitky na život a na smrt. Mladší fenka i můj mladší pejsek (zatím skoro štěně), jsou pohodáři, ale nejstarší fenka pohodářka není a sebemenší náznak dominance, agresivity a už se to pere. 
Jinak Buddy mi tam šikanoval mého juniora, na srazíku, to mi ale nevadí, jen ať se otrká… [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-tongue-out.gif[/img]