Re:Kdyz se rvou pejsci – co delat? – Piste sve postrehy

#30560

Buddy z Baskervilu, upřímně, chtěla bych vidět, jak byste nechala svého psa pouštět na mého, dostal by pěkný čutanec, neb to, co předváděl na psím srazu s tím větším hnědým křížencem mé dobré známé, tak bylo při nejmenším na facku a jediný, komu to tam přišlo normální jste byla vy. Pokud si vás pletu a pejsan je jenom podobný, tak se omlouvám [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-innocent.gif[/img].
Starší fenu odvolám když jde do rvačky na první povel (už to mám ozkoušené), psy si cvičím sama, jenom na obrany dojíždím za zkušeným fígou. To jen, aby nepadalo něco o cvičákovských typech [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img] .
Ještě jeden malý detail, asi jste ještě nezažila skutečnou psí bitku, ale jenom “bububu”, kde zásahu není potřeba, pokud jsou oba psi tak říkajíc “na měkko” . Psy jsem dřív od sebe trhala skoro na denním pořádku (to víte, sousedi se sto procentně hodnými kříženci labradora a pita? , psi věčně na volno, out of control… pokud to šlo a viděla jsem je dřív, než jeho psi moji čubu, tak jsem přecházela na druhý chodník, většinou to tak rychle nešlo a končilo to bitkou) a asi ze 40 rvaček jsem měla jenom 2x prohryzané ruce, neboť jsem se rozhodla sundavat dříve svého psa, kdy jak má fena povolila zákus, tak druhá měla šanci překousnout a vzala mě za ruku, než toho cizího – dvě osudové chyby, ale poučila jsem se a už zásadně sundavám cizího psa a teprve potom až svého.
Největší “sranda” byla sundavat z mé feny, tehdy roční, kavkazana (psa!) s paničkou hysterkou, co okolo jenom běhala a nebyla sto mi ani pomoci. Nevím, jak se mi to tehdy povedlo, ale povedlo, psa sundat narvat ho paničce, která ho ani nemohla udržet a pes jí vesele táhnul za mojí fenou, aby se mohl servat, já se svižným tempem pádila pryč, neboť jsem to nechtěla zažít znova. Čuba dorvaná…. No žádná sranda, kor ty výdaje za veterinu a dohledej potom toho člověka.