Re:Jake krmivo pro pejska?

#28997
Indy
Člen

Ad BritCare x Calibra – nová Calibra je o něco lepší než nový BritCare. Ale v podstatě je to jedno. V poměru cena/výkon jsou obě značky dobré. Původní receptura Calibry byla zas horší než původní receptura Brit…. To je info přímo od známé z BritCaru.
Colafit x Sulc – je to fuk, a je fuk, který colafit – a je i jedno, která značka – vem prostě nejvýhodnější balení 99% želatiny. Výhoda colafitu je v tom, že máš 99% želatinu. Sulc (aspik) opravdu musíš vařit a recepty najdeš na netu (jen nepřidáváš koření, sůl, cibuli…). Cenově nevím, co je levnější. 
Granule x barf: Já jsem pro granule, ale je to díky mé lenosti a malému (prakticky žádnému) mrazáku. Kdybych chtěla barfovat (krmit syrovou stravou, kde převažuje maso), tak bych se bála, že nedám přesný poměr všech minerálů a vitaminů. Ale dá se to naučit 🙂 
Vařili jsme našemu prvnímu pejskovi (kříženec NO) + dostával syrové (přemražené) maso a žil do 18 let. Ale teď mám málo času a radši než vymýšlení jídelníčku (kolik masa, kolik a jakou zeleninu, kolik ovoce…) jdu se psem ven 🙂 Zas na druhou stranu – pro psa je barf asi nejpřirozenější.