Re:Irský vlkodav

#34156
Bessa
Člen

Spíš nějakou, kterou bych nedoporučovala 🙂 Tak ti pošlu zprávu 😉 Ale obecně platí.. I když to není zásada, že když má chovka hodně psů, tak to není moc fajn.. Nejlepší jsou chovatelé, co mají doma dva, tři, čtyři psy a věnují se jim 🙂 Pochybuji, že chovka, která má 5 a více vlkodavů (i ty 4 jsou moc), se psům věnuje plně.. No, prostě chci jen říct, abys zapomněla na množírny ;D Ale to poznáš 🙂 A taky si vem štěně, které je tak z vrhu H, Ch a dál 🙂 Spousta vrhu A je prostě jen.. aby si mohli majitelé fenky nechat jedno štěně :)) 
 
No, ale… každý má na tohle jiný názor a každý má i jiný názor na podmínky chovu 😉 Proto je nejlepší, když se tam sama zajedeš podívat 🙂 Já třeba měla vybranou chovku, ale ten večer, co jsem dorazila domu, tak říkám.. “Ne, já si vyberu lepší :)) Tohle nebudu podporovat” Jako chovatelé jsou rádi, že se někdo zajímá a když řekneš, že bys chtěla od nich ještě štěně, tak to pak uvidíš, jak budou ochotní 🙂 A hlavně taky.. pokud se tě bude sám chovatel vyptávat, tak je to fajn, protože mu není jedno, kam jeho štěně půjde a chce vybrat toho nejlepšího majitele :))
[b]Tak už můžeš začít jezdit navštěvovat[/b] :)) Zabere to dost času 😀 Já už vyhlídla novou CHS nedaleko naší chaty, tak o prázdninách tam zajedu snad (fotit), už jsem jim psala 🙂 A jestli máš zájem, tak Rozinky sestřička zůstala u chovatelky (CHS LBM) a myslím si, že bude dost dobrá a snad se jim podaří ji uchovnit a budou mít štěnda 🙂 přeji to paní chovatelce 🙂