Re:Granule Hill’s

#28095
Matýsek Čeníšek
Účastník

Předražené rozhodně jsou, to nepopírám, ale je to podle mně jistota, ne jako složení o třiceti položkách, kdy se snižuje počet procent obsahu jednotlivých surovin, tímpádem surovina na prvním místě může být třeba pouhých 12% plácnu a to ještě k tomu, masa nikoliv moučky a v některých případech určitý druh masa je z toho teprve ještě třeba 10 % to je podle mě nevěrohodné. Nicméně osobně míchám granule, nejstarší pejsek má největší podíl PP jehně a H kachní d/d (je totiž alergik s kožním projevem) a k tomu ještě orijen 6-fish a calibru seniora, ta je indikátorem že se dostatečně najedl, když zůstane hrstka vybraných calibra granulí, ty jsou totiž nemastné a totálně bez soli. Taky snášěl ještě americké Nutro, ale to se k nám přestalo dovážet.
Fenka  na mé profilové fotce normálně žere směs vyrovnaného poměru Calibra energy, RC senzitiv, Orijen red a 6-fish, PP performance, teď v březosti jsme přešli na H puppy medium a PP puppy senzitiv losos a háže doslova prasátka, však si prohlídnite profilovou fotku.
Pro úplnost jsem prvních pět let pejskovi nedala nic jiného než mnou uvařenou stravu s vařenou zeleninou rozmačkanou vidličkou+ rýže, vločky někdy vajíčko, někdy lněný semínko někdy trochu kvalitního slunečnicového oleje nebo olivového, střídáno syrovými kuřecími skelety, krky, srdíčky, žaludky a to taky nemělo chybu, hlavně jsme nemuseli čistit zoubky. Poslední dva roky z těch pěti jsme občas vystřídali tak jednou dvakrát týdně PP jehně a granulemi krmím po delší době strávené v nemocnici, jinak bych se na téhle diskuzi asi nebývala byla objevila.