Re:Fenečka nebo pejsek??

#36000
Ujin Ginever
Účastník

Moc vám všem děkuji za vaše názory [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img] asi si prostě budu stát za fenečkou, vždycky jsem si přála fenku tak proč si to tedy nesplnit. Koukala jsem na spousty pejsků, ale stejně asi dáme přednost těm menším. Tak aby měl maximálně 10kg. To mi přijde do bytu tak akorát. Protože jsme v nájmu a ve smlouvě máme, že tu pejsky ani kočky mít nesmíme, ale po domluvě s majitelem to většinou povolí (sousedka má taky malou fenečku křízence yorka se shit-zu a druhá sousedka má kočičku), ale z takovýho vlčáka by asi moc nadšený nebyl [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img] i když mým snem je mít zlatého retrívra tak snad jednou jestli budu bydlet v domě se zahradou popř. ve vlastním bytě [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]. 
Kamarádka má yorka kluka a oproti westíkovi mi přijde takový víc vzteklý a hrozně uštěkaný. Je teda pravda, že jejich pejsek je dost rozmazlenej takže to třeba může být tím [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img] prostě si dělá co chce. 
Už abych měla nějakýho chlupáče konečně doma a mohla chodit na psí srazy [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img][img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]