Re:Fenečka nebo pejsek??

#35999
agi
Účastník

Ahoj:) 
Já jsem sice trochu blázen, ale mám v bytě německýho ovčáka. je úplně v pohodě, ale možná to  bude tím, že sním pořád někde lítám. ráno sním dojdu ven, dostane nažrat, dopoledne chrápe, a celé odpoledne pak lítáme někde po venku, takže on pak doma vyloženě jen spí. sousedi mi říkají, že oněm ani neví, nato že je to takto velký pes.
Jinak co se týče pohlaví, jak ti psali i ostatní, to záleží opravdu jen na tobě. já mám psa, a jsem maximálně spokojená, to že značkuje je naprosto normální, ale nestalo se mi že by značkoval u někoho v bytě na návštěvě. to záleží pak už opravdu na výchově. Moje máma má v bytě psa a fenu. pes je sice vykastrovanej,ale i když fena hárá, jsou spolu v pohodě. Plemeno to je Nova scotia duck tolling retriever. je to jeden z nejmenších retrívrů, a řekla bych, že se do bytu docela hodí. jsou to krásní psi, koukni na internet, třeba se ti zalíbí:) mě osobně by v bytě nevadil žádný pes, ale nato už člověk musí mít opravdu čas a dát mu dostatek pohybu. přecejenom mi doma pes většinu času prospí, takže je jedno jestli spí venku v boudě nebo doma v pelechu.
Tak přeji šťastnou ruku při výběru pejska, nebo fenečky  [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]