Re:Cvičáky v Praze

#33398
Jimová
Účastník

tak to jsou tedy idioti. TEDY ALE U ZZO STŘELBA NENÍ . to byl rozhodčí ožralej nebo co?tyjo tak to jsem se ještě nesetkala s tím,aby někomu někdo vyčítal že jdou za mým psem, kašl na to, protože je jejich problém že jejcih pes šel za tvým, to není tvůj problém, je má jejich pes poslouchat. fakt blbci. a to rozhodně není výmluva k tomu, že proč mi pes nefunguje, že je zajímá jinej pejsek.ten můj má přece dělat co mu řeknu já, a né ho zajímat další jinej pejsek. jsi jim měla říct, že nemůžeš za to, že nemaj svoje psy připravený na zkoušku [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img].
mně taky na zkoušce ZVV1, když mi přibíhal s aportem, tak běžel mimo mě očuchat svou oblíbenou fenku NO. joo panička byla už připravená,ale fakt je,že tam nemusela lézt.pač většinou se lidi snaží aby nedošlo k tomu, že jejich pes bude toho co právě cvičí roptylovat. paničce tý fenky to nedošlo, omluvila se mi pak, lidi co tam byli jí krapet zprudili že to Jimovi zkazila, že tam už leze a ještě tak blízko, pač ona s tou fenkou stála asi 5 metrů za mnou připravená kdy půjde na řadu. ale já jí neřekla nic ani slovem, protože Jim měl dělat to co měl a né se zajímat o ženský. na druhou stranu pravda je, že já si dávám sakra pozor,abych tam někomu nelezla a nedošlo k tomu, že jeho právě cvičící pejsek by se mohl rozptylovat.   
tedy ale musím říct, že na agility háravý fenky můžou, kdybych s Jimem dělala agi a byla tam háravka, tak by dozávodil, kanec jeden. na flyball háravky nesmí a na služebáku jdou jako poslední.