Nakupujte na ALZA a podpořte nás

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (15 629 votes, average: 4,99 out of 5)
hodnoceniLoading...

Na těchto stránkách Vám radíme jak a kde nakoupit věci pro pejsky. Z diskuzí na stránkách víme, že novým trendem je nakupovat věci v Číně. Nakupování v Číně je opravdu výhodné, ale zase ne všechno se tam vyplatí nakupovat. Pokud se podíváte na věci pro pejsky nebo elektroniku – v Číně nemáte záruku, na zboží čekáte dost dlouho a nikdy nevíte jestli Vám balík nestopne celnice. Pokud by ho celnice zastavila, tak si budete muset zaplatit CLO + DPH a další poplatky spojené s vyřizováním celního řízení, takže se to často vlastně ani nevyplatí.

Na českém trhu je spoustu e-shopů, které nabízejí prodej elektroniky a další věci pro naše pejsky. Eshop, který bychom Vám rádi doporučili je určitě Alza.cz nebo Alza.sk, která nabízí velmi kvalitní zboží, reklamace probíhají rychle a bez jakýchkoliv problémů a je tam záruka profesionálního jednání, jak při doporučení zboží tak při pomoci v případě problémů se zbožím.

Pokud už na námi doporučené české  Alza.cz nebo slovenské Alza.sk budete kupovat, tak bychom Vás rádi požádali, abyste uvedli při vaší objednávce náš osobní kód. Uvedením tohoto kódu v odkaze podpoříte náš team, který připravuje tyto  psí stránky. Jistě víte, že naše stránky, naše akce, které organizujeme již přinesly útulkům celkem 179 000 Kč. Předem děkujeme, že nás alespoň takto podpoříte a my budeme moct i nadále pomáhat.

 

Postup pro nákup přes nás:

1. Otevřete si Alza.cz a až budete kdekoliv na webových stránkách tohoto eshopu, tak si přidejte za Alza odkaz tento unikátní kód: ?idp=8461&banner_id=14555

2. Pro Slovensko Alza.sk použijte prosím tento unikátní kód: ?idp=8461&banner_id=14556

3. Nebo stačí přidat pouze tento zkrácený unikátní kód: ?idp=8461

4. Kód pro jistotu přidejte do odkazu i opakovaně behem prohlížení webových stránek (primárně ale na košík, až v něm budete ).

5. Příklad výsledného odkazu, jak by to mělo vypadat(různé varianty):

https://www.alza.cz/gaming/herni-zona/18853682.htm?idp=8461&banner_id=14555

https://www.alza.cz/?idp=8461

https://www.alza.cz/Order1.htm?idp=8461&banner_id=14555

https://www.alza.cz/Order1.htm?idp=8461

6. Uložte si dané odkazy a unikátní kódy do Vašeho prohlížeče jako Oblíbené (Bookmarks).

7. Budeme rádi, pokud předáte náš unikátní kód Vašim kamarádům a známým.

 

Samozřejmě pokud byste s nákupem na Alza chtěli pomoct, tak nás určitě kontaktujte a my Vám rádi pomůžeme. Je to velice snadné

Jěste jednou moc děkujeme za podporu.

Team PsiLaska.cz

 

 

 

Translate »
Přejít k navigační liště