[distance type=”2″]

Máte otázku a chcete se s námi poradit?

V diskuzi najdete zkušené pejskaře, kteří Vám ochotně poradí jak vyřešit Váš problém. Nebojte se zeptat nebo využít funkci vyhledávání.

[distance]
[distance type=”2″][distance]
[distance type=”4″]

Máme pro Vás nové Články

[distance type=”2″][latestfromblog type=”three”][distance type=”4″]
[distance type=”2″]

Napiš článek o svém pejskovi

Je tady několik tisíc pejskařů. Hodně z nich už má svůj článek publikovaný. Napište i Vy článek o zážitcích se svým pejskem nebo o zkušenostech v různých oblastech. Možná právě Váš článek někomu pomůže nebo jen zahřeje u srdce. Nezapomeňte přidat i fotografie Vašeho pejska.

[distance]
[distance type=”2″][distance]
[distance type=”2″][vc_video link=”https://youtu.be/XY1sO_VJ74U”][distance type=”3″]
[distance type=”3″]

Pejsek v pohybu = dokonalost

Pokud Váš pejsek umí nějaké super kousky, tak nám pošlete video a my ho zveřejníme na našem webu. Není krásnější pocit, než vidět šťastné pejsky.  

[distance type=”2″]
[distance type=”4″]

Říkají o nás

[distance][testimonial_slider][testimonial_item name=”Dar a Jana” img=”72″ testimonial_content=”Na sraz s Psí Láskou jsem se neuvěřitelně těšila, protože měl dorazit Darův o rok starší bratr Nero. Byla jsem z něho naprosto unešená. Procházka byla super i lidičky kolem a samozřejmě pejsci, doufám že se zase někdy sejdeme v tak hojném počtu a náladě. Díky všem za fotky :).”][testimonial_item name=”Barek, Jack a Kristy” img=”73″ testimonial_content=”Jsme moc rádi, že jsme se mohli zúčastnit Největšího srazu psů v České republice a zapsali jsme se tak do České knihy rekordů. Moc jsme si to s hafanama užili. Děkujeme Psí Lásce za skvělou organizaci.”][testimonial_item name=”Míla a Sam” img=”74″ testimonial_content=”Jsem moc ráda, že jsem objevila tyto stránky. Pořídili jsme si pejska a měli jsme na začátku trochu problémy s výchovou. Naštěstí díky diskuzi se zkušenějšími pejskaři z našeho rošťáka vyrostl hodný pes. Doporučuji Psí Lásku všem :)”][/testimonial_slider][distance]
[distance type=”4″]

Kdo tvoří náš Team

Všichni, kteří přispívají svými zkušenostmi do diskuze a článků, jsou automaticky součástí týmu PsiLaska.cz. Pejskaři si tady můžou navzájem pomáhat s výchovou a výcvikem psa. Poradit se v případě zdravotních problémů nebo se jen podělit o vlastní zkušenosti ze života psů.  Děkujeme Vám za podporu.

[distance type=”2″]
[ourteam type=”3″ img=”41832″ name=”Marian” title=”Organizátor”]
[ourteam type=”3″ img=”41834″ name=”Lucinka” title=”Redaktor”]
[ourteam type=”3″ img=”41839″ name=”Klárka” title=”Moderátor”]
[distance type=”4″]