Praha-Most-Chomutov-Vary-Praha

0
60
[ratings]

 

Na dnešek jsem si naplánovali větší celodenní výlet po západních čechách. V 6:52 nám jel z Masaryčky vlak do Mostu.  Poslední půl hodinu jsem měli vagon jen pro sebe, tak jsme v něm mohli trochu blbnout, trénovali jsme základní povely a ňáké triky.


cestovani

V Mostě jsme měli hodinu volna a tak jsme šli na výlet. Chtěli jsem se jít podívat k hrádku, ale časově nám to nevycházelo tak jsme udělali menší kolečko. Cestou zpátky jsem ale našla kousek nedojedené housky a jelikož krásně voněla musela jsem ji i přes paniččinu snahu my v to zabránit  sníst. Bohužel nás to stálo dvě minuty a vlak nám ujel. 🙁 Nakone panička koupila lístek do Chomutova a tam jsme měli přestoupit na vlak do Varů. Takže jsem měli další hoďku čas. Šli jsme ven a trochu jsme potrénovali.

V 11:22 nám jel vlak do Chomutova, do něj jsme konečně nastoupili a vyrazili. Paní průvodčí nám štípla lístek a si jí nezajímalo kam jedeme, protože ten vlak v kterým jsme seděli byl i ten do kterého jsme chtěli poté přestoupit. A tak jsme jeli na černo do Varů 🙂 Do cíle jsme dorazili něco před jednou. Chvilku jsme se poflakovali kolem nádraží. až do chvíle kdy kolem prošla slečna s mladým borderákem. Byla to Jana s Lokim, kteří nás přišli vyzvednout. Poté co jsme se seznámili jsem vyrazili na místo srazu. Společně s námi tam byla i Ivuška s Montym, Jessica s Romanem, Jitka a nanžel  s Indym a Agirem a Katka s Asbonem.

 
Vyrazili jsme na stezku na Novou Roli. Cestou jsme šli okolo Bio statku. Kolem cesty byli většinou ohradníky a za nimi koníci a ty já mám moc ráda. Tak jsem do jedné ohrady vlezla, ale cestu zpátky už jsem nemohla najít, tak jsem se rozhodla že to proskočím. Bohužel jsem to nevychytala a zamotala se do drátů a dostala šílenou ránu. Chvilku jsem byla mimo, ale to mi nezabránilo v tom abych běhala a vyváděla dál. Dorazili jsem na louku, kde nám Monťák rozdal velikonoční nadílku(uzené ouško). Chvilku jsem blby. Asbon si se mnou chtěl furt hrát a někdy to bylo až dotěrné.(nojo chlap). Pak jsem se vydali na cestu zpět. Stavili jsem se ještě na statku podívat se na lamy a kozy. Když jsem dorazili na místo srazu rozloučili jsme se s ostatníma a vyrazili směrem kolonádu.

Místním MHD jsem dorazili na zastávku Tržnice. Zrovna zde probíhali ňáké trhy, takže bylo docela plno. Udělali jsem pár fotek, ale bohužel jako v létě nám přímo na kolonádě došli baterky.  Tak jsem aspoň nakoupili oplatky a vyrazili na nádraží. Vlak do Prahy nám jel v 19:06. Do Chomutova jsem měli kupé samy pro sebe. V Chomutově k nám přistoupila šíleně ukecaná paní,  takže se panička nemohla moc vyspat. Naštěstí vystupovala v Mostě. Tak jsme to až do Ústí zalomili. Tam k nám přistoupil pár slováků s shletií. Já si povídala s ní, naučila mě štěkat slovensky 🙂 a panička s lidmi. Nakonec jsem zjistili že bydlí v Holešovicích a už hodně dlouho mají v plánu začít chodit na agility do Stromovky, tak se tam třeba jednou sejdeme. Když jsem vystupovali v Praze sehrála jsem ještě scénku před průvodčí která se se mnou chodila celou cestu mazlit. Při slézání schodů jsem špatně došlápla trochu to zabolelo. Naštěstí jsem to hned rozchodila a my mohli vyrazit dom a zaslouženě padnout.